Bruins vs. Rangers: Live stream, čas zahájení, TV, jak sledovat Boston vs. New York na černý pátek

neexistují žádné cenové nabídky doorbuster a tato hra není ničí zbytky. Boston vs. New York je vzácný páteční odpolední zápas V TD Garden jako původní šest, protože se Bruins snaží po pomalém startu na 2021-22 zrychlit.

hra bude vysílána v televizi přes ABC a streamována přes ESPN plus

jak sledovat Bruins vs. Rangers

kolik začíná hra? Kde to mohu sledovat v televizi? – Páteční hra začne v 1 pm EST pro diváky v U.S a bude vysílat v televizi přes ABC.

Možnosti Live steam: ESPN plus / Sling / fuboTV-diváci, kteří mají kabel, mohou používat přihlašovací údaje od svého poskytovatele televize ke sledování prostřednictvím WatchESPN nebo aplikace ESPN. Fanoušci, kteří nemají kabel, mohou také sledovat hru s možnostmi streamování a la carte, jako jeespn plus, Sling nebo fuboTV, který má bezplatnou sedmidenní zkušební verzi.

více pokrytí prostřednictvím Associated Press

New York Rangers (12-4-3, třetí v metropolitní) vs. Boston Bruins (10-6-0, čtvrtý v Atlantiku)

Boston; pátek, 1 pm EST

FANDUEL SPORTSBOOK LINE: Bruins -153, Rangers +127; over / under je 5.5

Sečteno a podtrženo: Boston Bruins hostí New York poté, co Kevin Rooney vstřelil dva góly při vítězství Rangers 4-1 proti Islanders.

Bruins jsou 8-4-0 proti soupeřům Východní konference. Boston nastřílel 50 branek a je šestý ve východní konferenci s průměrem 3,1 gólu na zápas. Brad Marchand vede tým s osmi.

Rangers jsou 10-2-0 proti soupeřům konference. New York nastřílel 54 branek a ve východní konferenci je na devátém místě s průměrem 2,8 gólu na zápas. Chris Kreider vede tým s 15.

týmy se v pátek utkají poprvé v této sezoně.

nejlepší hráči: Marchand vede Bruins s 21 body, vstřelil osm gólů a přidal 13 asistencí. Patrice Bergeron má na kontě sedm gólů a pět asistencí z posledních 10 zápasů Bostonu.

Adam Fox vede Rangers s 15 celkovými asistencemi a má 19 bodů. Artěmi Panarin má 11 bodů za posledních 10 zápasů za New York.

posledních 10 zápasů: Bruins: 7-3-0, průměrování 3.5 gólů, 6.1 asistencí, 3.7 trestů a 8.1 trestných minut při vzdání 2.5 gólů na zápas s a .913 uložit procento.

Rangers: 6-2-2, průměr 3.2 gólů, 5.3 asistencí, 3.7 trestů a 8.6 trestných minut při vzdání 3.3 gólů na zápas s .899 uložit procento.

zranění: Bruins: Trent Frederic: day to day (horní část těla).

Rangers: Žádný uveden.